الشركة

الشركة

Ünal Sentetik Dokuma ve San.ve Tic A.Ş. sentetik sektörüne 1973 yılında girdi. İnovatif iş süreçleri ile geniş bir ürün gamı sunan firmamız pp çuval ve kumaş sektöründe farklılıklara imza atan bir kurum haline gelmiştir.

Firmamız sektörde lider hale gelmesini toplam kapasitesini efektif kullanmasına, teknolojideki yeniliklere hızlı adaptasyonuna, müşteri merkezli üretim yapmaya ve iyi organize olmuş dağıtım ağına borçludur. Ünal Sentetik 80.000 m² açık ve 50.000 m² kapalı alanı ile Gaziantep 3.Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunmaktadır.

Şirketimiz sentetik ambalaj sektöründe liderlik hedefi için teknolojisi, kaliteli işgücü ve en büyük zenginliği olan tecrübesiyle çalışmaktadır. ISO 9001/2000 kalite yönetim sertifikasıyla maksimum müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Varolan Avrupa Birliği ile entegrasyon çabalarına paralel olarak Ünal Sentetik yeni üretim hatları kurmakla varolan teknolojisini geliştirmekte ve ihtiyaçların çeşitliliği karşısında ürün gamını her geçen gün genişletmektedir.