MİSYON

KAPSAMIMIZ

Kuruluşumuzda Entegre Yönetim Sistemi olarak;  ISO 9001  Kalite Yönetim Sistemi,  ISO 22000  Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi,  ISO 14001  Çevre Yönetim Sistemi,  OHSAS 18001  İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi,  ISO / IEC 27001  Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ve  HELAL  uygulanır.

Entegre Yönetim Sistemimiz; Yuvarlak ve Düz Dokuma ile Esnek Ambalaj üretimlerini kapsamaktadır.

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ise ek olarak, bilgi altyapısını kullanmakta olan tüm birimleri,  3. taraf olarak bilgi sistemlerine erişen kullanıcıları ve bilgi sistemlerine teknik destek sağlamakta olan hizmet, yazılım veya donanım sağlayıcılarını kapsar.

Bu kapsamda çalışanların, Entegre Yönetim Sistemini etkin bir şekilde uygulayabilmesi için, ilgili tüm dokümanları benimsemesi ve bu dokümanlara uygun hareket etmesi gerekmektedir.

MİSYONUMUZ

Çalışanlarımızın destek ve katılımları ile toplumsal sorumluluk bilinci ve etik değerleri koruyarak, optimum verimlilikle, sağlıklı ve güvenli koşullarda yüksek kalitede ambalaj üretmek.

VİZYONUMUZ

Firmamızla özdeşleşen kalite, güven ve müşteri memnuniyeti gibi kavramları ulusal ve uluslararası piyasaya taşıyarak "ÜNAL Sentetik" i bir dünya markası yapmak.