MİSYON

KAPSAMIMIZ

Kuruluşumuzda Entegre Yönetim Sistemi olarak;  ISO 9001  Kalite Yönetim Sistemi,  ISO 22000  Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi,  ISO 14001  Çevre Yönetim Sistemi,  OHSAS 18001  İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi,  ISO / IEC 27001  Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ve  HELAL  uygulanır.

Entegre Yönetim Sistemimiz; Yuvarlak ve Düz Dokuma ile Esnek Ambalaj üretimlerini kapsamaktadır.

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ise ek olarak, bilgi altyapısını kullanmakta olan tüm birimleri,  3. taraf olarak bilgi sistemlerine erişen kullanıcıları ve bilgi sistemlerine teknik destek sağlamakta olan hizmet, yazılım veya donanım sağlayıcılarını kapsar.

Bu kapsamda çalışanların, Entegre Yönetim Sistemini etkin bir şekilde uygulayabilmesi için, ilgili tüm dokümanları benimsemesi ve bu dokümanlara uygun hareket etmesi gerekmektedir.

 

VİZYONUMUZ

Sentetik dokuma ve esnek ambalaj sektöründe , dünyada tanınan bir marka ve Türkiye’nin öncü şirketi olmak.

 

MİSYONUMUZ

İnsana yaptığı yatırımlar, hızlı tedarik süreçleri, sürdürülebilir enerji politikaları, yüksek teknolojik alt yapısı, kaliteli üretim ağı ve geniş ürün yelpazesiyle; üst düzey müşteri memnuniyeti sağlayarak global pazarda yer alan bir sanayi kuruluşu olmak.

 

DEĞERLERİMİZ

  • Kalite, Güven ve İtibar

50 yıllık köklü geçmişimiz; itibar, kalite ve güven üzerine inşa edilmiştir. En kaliteli ürünleri üretmeye ve tedarik etmeye yönelik tutarlı yaklaşımımız, tüm paydaşlarımızın ve müşterilerimizin beklentilerini aşmamızı sağlar. Bunları gerçekleştirirken dürüstlükten, doğruluktan ve tutarlılıktan asla taviz vermeyiz. Hiç durmaksızın ,tüm gücümüzle çalışmak, yüksek başarıyı hedeflemek ve hep daha ileriye ulaşmak en vazgeçilmez ilkemizdir.

  • Müşteri Memnuniyetine Odaklılık

Müşterilerimizin istek ve beklentilerini eksiksiz karşılamaya çalışarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaya odaklanırız.

  • Yenilikçi Yaklaşım

Yenilikçi, yaratıcı ve inovatif bakış açımızla tüm faaliyetlerimizi yürütürüz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek değişimin parçası olur, dijitalleşen dünyaya uyum sağlarız. Teknoloji odaklı ürün ve projelerle sektörde öncü olmayı hedefleriz. Bu nedenle yaptığımız her işi geliştirmek için sürekli gözden geçirerek iyileştirir, daha iyiye ulaşmak için çabalarız.

  • Takım Çalışması

Faaliyetlerimizin her aşamasında çalışanlarımızın katılımını sağlayarak  bilgiyi paylaşır, ben değil “biz” anlayışıyla çalışır ve ekip olma ruhunu sürekli geliştiririz.

  • Sürdürülebilirlik

Daha yaşanabilir bir dünya için sürdürülebilirliği şirket kültürümüzün odağına taşırız. Faaliyette bulunduğumuz her alanda çevresel, sosyal ve kurumsal yönetim unsurlarını gözeterek paydaşlarımıza ve topluma değer katmayı öncelikli hedefimiz haline getiririz.